Sprawdź bogatą ofertę

Z której z pewnością skorzystasz


Strony internetowe

Strony internetowe

Strony internetowe w dzisiejszych czasach to podstawowy element każdej firmy, która chciałaby zyskać dodatkową popularność wśród użytkowników Internetu, a także dla nich przedstawić swoją ofertę w wirtualnej postaci.

Czytaj więcej

Branża turystyczna

Branża turystyczna

Wychodzę z założenia, że każdy szanujący się obiekt noclegowy powinien posiadać bardzo profesjonalną stronę internetową. Jak trafić do ponad 17 mln potecalnych turystów? Przekonaj się sam sprawdzając moją ofertę!

Czytaj więcej

Instalacja skryptów i modułów

Instalacja i konfiguracja

Wiele osób i firm decyduje się na instalacje gotowych skryptów na serwerach FTP. Jest to dobre i tanie rozwiązanie, jednakże wymaga odpowiedniej instalacji i konfiguracji, aby skrypt przez cały czas działał prawidłowo.


Czytaj więcej

Ulotki / banery / wizytówki

Grafika i multimedia

Od ponad 10 lat zajmuję się przede wszystkim tworzeniem stron internetowych oraz wszelakich prac graficznych z zastosowaniem również do druku. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą dotyczącą projektów banerów, ulotek, wizytówek, itp. również z drukiem.

Czytaj więcej

Administracja stronami WWW

Administracja stronami WWW

Nie każdy ma czas zajmować się swoją stroną internetową lub po prostu nie chce marnować na to cennego czasu, dlatego naprzeciw takim osobom wychodzę ja, oferując opiekę nad witryną wraz z jej aktualizacjami.

Czytaj więcej

Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Większość firm potrzebuje przynajmniej jednej osoby, która w dobrym stopniu będzie znała oprogramowanie zainstalowane w firmie. Również polecam swoje usługi w tej dziedzinie. Dojeżdżam do Klienta.

Czytaj więcej

Pomoc informatyczna

Pomoc informatyczna

Twoja strona internetowa nie działa jak należy? Potrzebujesz pomocy w tym zakresie? Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie związanym z serweram i stronami internetowymi to zapraszam serdecznie!

Czytaj więcejŁukasz Burek
Tworzenie stron WWW i grafiki

Kontakt
Tel: 572 348 796
e-mail: info@kky.plWszelkie prawa zastrzeżone ! ©
Copyright by Łukasz Burek
2011-2019