Czy Freelancer może być profesjonalistą ?

Oczywiście, że tak

Łukasz Burek

Na wstępie chciałbym się z Państwem serdecznie przywitać. Nazywam się Łukasz Burek. Jeśli trafiliście Państwo na moją stronę to znaczy, że szukacie Państwo wyjątkowej oferty związanej z usługami internetowymi.

Po tych kilku słowach wstępu przejdę może do konkretów. Zacznę od mojego doświadczenia związanego z tworzeniem stron internetowych oraz tworzeniem wszelakiej grafiki komputerowej. Informatyka to była moja pasja od samego dzieciństwa, już w szkole podstawowej interesowałem się nowinkami technicznymi ze świata IT, a najświeższe czasopisma komputerowe leżały już z samego rana w dniu wydania na moim biurku. Zainteresowanie i zarazem pasja przeszła w stronę kwestii zarobków. Stronami internetowymi zajmuje się od 2008 roku, przy czym strony stworzone przez pierwsze 2 lata to po prostu próby swoich możliwości, a także doskonalenie nowoczesnych technik tworzenia stron WWW. Swoje pierwsze osiągnięcia i poważniejsze zadania związane z tworzeniem stron zaczęły się od czasu pójścia do Gimnazjum. Właśnie wtedy, nauczycielka informatyki (którą oczywiście bardzo serdecznie pozdrawiam :-) ) zauważyła mój talent i zaproponowała zajęcia dodatkowe z Informatyki, a także zaproponowała mi pierwsze w moim życiu poważne zajęcie, z którego musiałem się wywiązać - było to po prostu stworzenie, prowadzenie, aktualizacja i unowocześnianie strony internetowej mojej wtedy obecnej szkoły. To właśnie wtedy po raz pierwszy doskonaliłem swoje umiejętności praktyczne, związane z tworzeniem stron WWW. O licznych konkursach i osiągnięciach wspomnę w zakładce Certyfikaty i referencje.

Moje umiejętności nie kończą się jednak na samym tworzeniu stron internetowych. Oprócz wykonywania typowych zleceń na strony internetowe, wykonuje również inne zlecenia związane głównie z wszelaką grafiką komputerową. Jak wiadomo, Internet to potężne narzędzie dla którego w każdym miejscu znajdzie się miejsce na stworzenie grafiki, jednakże nie każdy zna tajniki i możliwości sieci, aby odpowiednio dobrać kolorystykę czy rodzaj grafiki. Oprócz typowych zadań związanych z tworzeniem stron internetowych, znam od podstaw techniki SEO. Zajmuję się również tworzeniem filmów reklamowych, które zdobywają czołowe miejsca w konkursach.

Ważnym elementem tej całej układanki jest jeden fakt - jestem osobą, która indywidualnie podchodzi do każdego Klienta, dlatego Klienci cenią sobie współpracę ze mną. U mnie Klient zawsze otrzyma umowę o dzieło, a także rachunek do tejże umowy, dzięki czemu wszystko odbywa się w legalny sposób. W razie zainteresowania istnieje też możliwość otrzymania faktury VAT.

Wracając jednak do tematu udanej współpracy - też jestem człowiekiem, dlatego ze mną zawsze można się dogadać. Przekonajcie się Państwo sami ! Serdecznie zapraszam do współpracy ze mną.Z poważaniem
Łukasz Burek

Łukasz BurekŁukasz Burek
Tworzenie stron WWW i grafiki

Kontakt
Tel: 572 348 796
e-mail: info@kky.plWszelkie prawa zastrzeżone ! ©
Copyright by Łukasz Burek
2011-2019